Atviras laiškas partiečiams dėl skleidžiamo melo

2018-06-15, Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Remigijus Žemaitaitis

Mieli partiečiai, matyt daugelį iš Jūsų vakar pasiekė buvusio frakcijos nario Petro Gražulio pareiškimas ir kaltinimas man dėl partijos skaldymo. Noriu atsakingai pareikšti, kad minėto asmens tekste man mesti kaltinimai yra tik eilinis melas ir šmeižtas. Būtent dėl tokio nuolatinio melo, nepagarbos kitiems ir gandų skleidimo teko priimti BENDRĄ sprendimą frakcijoje pasukti skirtingais keliais su Petru Gražuliu. Raginu Jus nepasiduoti šiai keršto akcijai bei skleidžiamai dezinformacijai, kuri skirta vien tam, kad mus, kaip šiuo metu Lietuvoje kylančią politinę jėgą, sudaužytų iš vidaus, supriešintų ir įkaltų pleištą tarp buvusių ir esamų partijos vadovų.

Gerbiamieji, reaguodamas į P. Gražulio rašte mestus kaltinimus, neigiu tikrovės neatitinkančią informaciją apie esą mano sukurtus visuomeninius judėjimus Šilutėje, Šilalėje ir Rietave. Visų pirma, minimas visuomeninis judėjimas Šilutėje „Už žmonių valdžią“ įkurtas dar 2014 m., o jo steigėjai viešai nurodyti Daiva Žebelienė, Stasys Blinkevičius, Tomas Leščinskas ir Kęstutis Andrijauskas. Minėti visuomenininkai rinkimuose prieš judėjimo įkūrimą dalyvavo eilę metų kaip nepriklausomi kandidatai, tad menamos sąsajos su manimi yra laužtos iš piršto. Visų antra, su manimi siejamas ir pareiškime kaip „mano įmonės direktorius“ įvardintas asmuo iš tiesų turi ryšį su Žemaitaičiu, tačiau ne su Remigijumi, o mano broliu Dževaldu, pas kurį įmonėje ir dirba. Tai dar vienas įrodymas, atskleidžiantis, kaip buvęs frakcijos kolega  P. Gražulis, remdamasis nepatikrintais gandais ir nuogirdomis, sąmoningai bando kiršinti mūsų partiečius ir nutyli tikruosius faktus. Visų trečia, turbūt Jums jau žinoma, kad ir pats P. Gražulis, paskutiniuose Seimo rinkimuose praradęs gargždiškių pasitikėjimą, ruošiasi kurti savo judėjimą savivaldybių tarybų rinkimuose. Priminsiu, kad ponas Petras yra ne visuomenininkas, o pagal mūsų partijos sąrašą išrinktas Seimo narys, tačiau jam tai netrukdo atvirai veikti prieš partiją ir mūsų partijos resursais kurti judėjimą. Ketvirta, partijos valdybos posėdyje nebuvo kalbėta apie jokius „mano judėjimus ir komitetus“. Tai dar viena nepamatuota, emocijomis paremta P. Gražulio interpretacija ir šmeižtas.

Kolegos, neužmirškime, kad mūsų stiprybė yra vienybėje. Skleidžiami gandai ir šmeižtas partijos viduje, užkulisiniai žaidimai ir bandymai veikti už akių prieš partijos pirmininką yra nedemokratinis procesas, persmelktas keršto siekiu. Eidami tokiu keliu, greitai atsidursime greta vidinių rietenų suskaldytų Socialdemokratų, kurių pramintu taku mus bando vesti P. Gražulis. Būsiu atviras – pasibaisėjau P. Gražulio mestais kaltinimais ir naudojamais metodais, siekiant paveikti mūsų kurtos partijos narius. Todėl nelaukdamas kreipiuosi į Jus su prašymu netikėti skleidžiama tikrovės neatitinkančia  informacija ir telktis bendram darbui prieš artėjančius rinkimus.