Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Tvarka ir teisingumas bei visuomeninis judėjimas “Pirmyn, Lietuva” pradėjo teisines procedūras dėl partijos Laisvė ir Teisingumas steigimo

2020-04-24

Apie savo bendrus planus jau prieš keletą mėnesių viešai pranešę Lietuvos Respublikos Seimo narys, politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pirmininkas Artūras Zuokas bei visuomeninio politinio judėjimo “Pirmyn, Lietuva” pirmininkas Artūras Paulauskas toliau eina bendrų tikslų link - visuomeninio judėjimo „Pirmyn, Lietuva“ nariai įsilieja į Lietuvos laisvės sąjungos gretas.

Artūras Paulauskas ir kiti jo vadovaujamo judėjimo nariai vienijasi bendram darbui politinėje partijoje „Lietuvos laisvės sąjunga“, nes šios partijos pagrindu vyks tolimesnė partijos „Laisvė ir teisingumas“ veikla. Suvažiavimo, kuris planuojamas birželio mėnesį, metu bus pakeistas partijos pavadinimas, išrinktas partijos pirmininkas, vadovybė, patvirtinti įstatai, programa, pristatytas kandidatų į 2020 metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus sąrašas. 

„Kartu su Artūru Paulausku bei Remigijumi Žemaitaičiu dirbame jau daugiau kaip pusę metų, kartu dirba ir mūsų komandos. Darbai vyksta intensyviai ir sklandžiai – jau turime partijos programos projektą, rašome rinkimų programą, kurioje sutelkę visų patirtį ir žinias ieškome geriausių ekonominių ir teisinių sprendimų, pokarantininiam sąstingiui įveikti. Tai patvirtina, kad darbas vienoje komandoje bus tikrai konstruktyvus”, - komentavo dabartinis „Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų)“ pirmininkas Artūras Zuokas. 

Buvęs generalinis prokuroras, Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas tikina, kad prieš pusmetį susibūrusi komanda yra pasiruošusi dalyvauti rinkiminėje kampanijoje skirtoje 2020 metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimams.

„Kokius pliusus nauja partija gali duoti Lietuvos politiniam gyvenimui? Trys asmenybės - ilgą ir turtingą politinę patirtį turintys lyderiai gali tapti demokratiniais principais gyvenančios bei veikiančios partijos pavyzdžiu. Skirtingų matymų, kurie atspindi skirtingus Lietuvos gyventojų grupių interesus, suderinimo neišvengiamumas, norint priimti bendrą partijos poziciją,  užtikrins geriausiai Lietuvos situaciją atspindinčius sprendimus“, - teigia A. Paulauskas.

Trimis muškietininkais nuo pirmųjų savo žinių apie bendrą darbą vadinami - Remigijus Žemaitaitis, Artūras Zuokas bei Artūras Paulauskas tikina, kad dirbti kartu jiems – nėra paprasta, bet ilgametė politinė patirtis ir kompromiso menas gali duoti ir jau duoda puikius vaisius. Bendras partijos suvažiavimas numatomas birželio mėnesį. Suvažiavimo metu bus renkamas naujas partijos pirmininkas, vadovybė, tvirtinama naujosios partijos „Laisvė ir teisingumas“ deklaracija, partijos programa bei rinkimų programos metmenys.