Seimo nariai R. Žemaitaitis ir V. Kamblevičius: „Taupant biudžeto lėšas siūloma sujungti Energetikos ir Ūkio ministerijas“

2017-11-03

Seimo nariai Remigijus Žemaitaitis ir Vytautas Kamblevičius užregistravo Lietuvos Respublikos vyriausybės įstatymo nr. I-464 29 straipsnio pakeitimo (XIIIP-195) ir Energetikos ministerijos įsteigimo įstatymo nr. XI-128 pripažinimas netekusiu galios įstatymo projektus (XIIP-196), kurie sujungia Energetikos ir Ūkio ministerijas.

„Valstiečių vyriausybė deklaravo, kad artimiausiu metu imsis reformų ir sujungs šias dvi ministerijas, tačiau mes iki dabar nematome jokių žingsnių. Nuoširdžiai sieksime padėti Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui ir kartu sieksime suremti pečius jungiant šias ministerijas, ypač dabar, kai yra formuojamas naujas biudžetas, todėl delsti jau nebegalima.

Darbuotojų skaičius tiek Ūkio, tiek Energetikos tik didėjo ir didėjo. Šiuo metu Energetikos ministerijoje dirba net du kartus daugiau, nei buvo planuota: įsteigti 98 etatai. Negana to, Energetikos ministerija 2015 m. vien tik ekspertams skyrė per 7,3 mln. eurų. Ūkio ministerija yra pasirengusi užbaigti likusius tęstinius Energetikos ministerijos darbus, nes formalus šių dviejų ministerijų atskyrimas nedavė tokio efekto, kokio buvo tikimasi“, – Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Remigijus Žemaitaitis

Mob. 8 698 42 238