Tvarka ir teisingumas Vyriausiajai rinkimų komisijai pristatė daugiau nei 22 tūkst. rinkėjų parašų Europos Parlamento rinkimams

2019-04-10

2019 m. balandžio 10 d. partija Tvarka ir teisingumas Lietuvos Respublikos vyriausiajai rinkimų komisijai pristatė beveik 23 tūkst. rinkėjų parašų ir užtikrintai baigė pasirengimą dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. Užpildyti parašų rinkimo lapai pristatyti dar nesibaigus jų rinkimo terminui.

Parašų lapų pristatymo metu „tvarkiečių“ lyderiai neslėpė optimizmo ir džiaugėsi puikiai veikiančia struktūra ir organizacija. „Džiugu matyti, kad rinkimų maratonas nesumažino partijos narių entuziazmo ir parašų rinkimas praėjo itin sklandžiai. Po rimto partijos atsinaujinimo ir apsivalymo sugebėjome įrodyti, kad dirbame kaip vienas kumštis ir mokame tinkamu metu susitelkti.“ – pasidžiaugė Tvarkos ir teisingumo sąrašo lyderis Europos Parlamento rinkimuose Remigijus Žemaitaitis.

„Parašų pristatymas anksčiau termino yra tarsi antausis skeptikams, kurie viešai laidojo mūsų partiją. Įrodėme, kad esame vieningi ir rimtai kovosime su visomis partijomis. Džiugu, kad po sėkmingų savivaldos rinkimų atsirado ir būrys savanorių, padedančių rinkti parašus. Susitelkėme ir įvykdėme planus, kurie duos stiprų impulsą rinkiminėje kampanijoje“ – teigė partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Kamblevičius.

Partija Tvarka ir teisingumas Europos Parlamento rinkimuose pateikė 22 kandidatų sąrašą, kurio viršūnėje be minėtų lyderių taip pat yra Kęstutis Bartkevičius, Andrius Jurkus ir Juozas Imbrasas.

Daugiau nuotraukų rasite čia --->>>> https://photos.app.goo.gl/Vkp9rNYN2fU1E47P7