“Tvarkiečiai” lauks galutinių ikiteisminio tyrimo rezultatų

2016-10-31, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras

Laikinasis partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Remigijus Žemaitaitis nemato galimybės skųsti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo dėl Kęsto Komskio pašalinimo iš politinės kampanijos dalyvių sąrašų kol nėra pasibaigęs ikiteisminis tyrimas dėl balsų pirkimo Šilutės apygardoje.

“Pirmiausiai turi būti užbaigtas ikiteisminis tyrimas ir byla išnagrinėta teisme. Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimas dėl Kęsto Komskio yra grįstas pirmine ikiteisminio tyrimo medžiaga, kurios mums nėra galimybės teisiškai vertinti. Įvairių prielaidų ir galimų versijų aš nekomentuosiu. Kiek žinau, Kęstas Komskis ketina imtis teisinių priemonių, kad jo pažeisti intersai būtų apginti. Tikiuosi, kad ikiteisminis tyrimas dėl galimų Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų nebus vilkinamas,”- sakė Remigijus Žemaitaitis šiuo metu laikinai einantis partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pareigas.

Pasak Remigijaus Žemaitaičio, VRK sprendimas neužkerta kelio ateityje, išnagrinėjus bylą teisme, atstatyti Kęsto Komskio Seimo nario mandatą, kurį jis iškovojo kartu su partija Tvarka ir teisingumas daugiamandatėje rinkimų apygardoje.