Tvarkiečiai savivaldos rinkimuose dalyvaus pirmu numeriu

2019-01-18, Olgos Posaškovos nuotr.

Tiesioginiuose merų ir savivaldos tarybų rinkimuose dalyvaujančių partijų numerių traukime partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis ištraukė pirmą numerį. Visi „Tvarkos ir teisingumo“ sąrašai, visi kandidatai į merus, visuose Lietuvos miestuose ir rajonuose dalyvaus pirmuoju numeriu.

„Šiandien mūsų partijos „Tvarkos ir teisingumas“ likimas yra būti pirmais. Likimas lėmė, kad mūsų partijos numeris šiuose rinkimuose bus Nr. 1. Kviečiu draugus ir bendraminčius palaikyti mus, palaikyti mūsų atsinaujinimą, permainas ir idėjas su kuriomis mes ateiname“,- sakė Remigijus Žemaitaitis.

Vyriausioji rinkimų komisija šiandien į Seimą pakvietė 15 dalyvauti savivaldybių rinkimuose užsiregistravusių partijų atstovų.

Numerių traukimas vyko dviem etapais. Pirmiausia partijų atstovai traukė numerius, kad sužinotų kokia eiliškumo tvarka partijų atstovai trauks rinkiminių sąrašų numerius. Vytautui Kamblevičiui atiteko Nr. 1, todėl traukti sąrašo numerio pirmiausia buvo pakviestas „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis. Remigijus Žemaitaitis iš 23 vokų ištraukė vidurinį. Jis ir buvo laimingas.

Olgos Posaškovos nuotr.

https://photos.app.goo.gl/KWWm5Xwe7kN2ZnH27