Vilniaus miesto savivaldybėje sukurta „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija

2018-11-22

Sostinės savivaldybės  taryboje tvarkiečių gretas papildė buvę Racionalios veiklos skatinimo (liberalų) frakcijos nariai ir nuo šiol „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją Vilniuje sudaro 5 tarybos nariai.

Vilniaus miesto savivaldybės „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijai vadovauja Vidmantas Martikonis. Jo pavaduotojais paskirti Bronius Cicėnas ir Justina Kašėtaitė. Dar frakcijai priklauso dr. Mindaugas Mačernis ir Šarūnas Skučas.

„Atkūrėme „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją ir toliau dirbsime konstruktyviai. Racionalius sprendimus palaikysime, o neteisingus, blogus sprendimus, blogas iniciatyvas taryboje stabdysime.  Mūsų frakcijoje telkiame visus tuos tarybos narius, kurie nusiteikę dirbti vilniečių labui. Kviečiame jungtis prie mūsų visus pragmatiškus, racionalius ir veiklius sostinės politikus“,- sako V. Martikonis.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko Remigijaus Žemaitaičio teigimu, permainos Vilniuje yra dalis to proceso, dalis to atsinaujinimo kuris vyksta visuose partijos skyriuose, visoje Lietuvoje. „Džiaugiuosi nauja energija ir naujomis pajėgomis, kurios mus sustiprina bei atveria naujas galimybes. Kviečiu jungtis prie mūsų visus tuos, kurie tiki didesnės tvarkos ir teisingumo perspektyvomis“,- sakė R. Žemaitaitis.