Algimantas Dumbrava

Seimo narys

 

Seimo komitetuose

2016-11-16 Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-27 Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2016-11-23 Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2016-11-24 Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2016-11-28 Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14 Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

  Laikinoji grupė „Už šeimą“, pirmininko pavaduotojas
  Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narys
  Laikinoji Maldos grupė, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
  Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
  Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Grįžti į Partijos struktūros sąrašą