Rimas Andrikis

Seimo narys

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21 Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22 Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-11-23 Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys
2016-11-24 – 2016-11-27 Konstitucijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28 Konstitucijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14 Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

  Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
  Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Grįžti į Partijos struktūros sąrašą