„Tvarkiečiai“ patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose (papildyta video)

2016-05-23, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras

Gegužės 23 dieną, pirmadienį įvykusiame posėdyje partijos Tvarka ir teisingumas Taryba patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose.

Naujamiesčio- Mantas Badaukis

Senamiesčio – Sakalas Gorodeckis 

Antakalnio – Vaidievutis Ipolitas Geralavičius 

Žirmūnų – Julius Panka 

Fabijoniškių – Marius Kundrotas 

Šeškinės – Rytis Jankauskas 

Justiniškių – Tomas Valašinas 

Karoliniškių – Almantas Petkus 

Lazdynų – Ona Valiukevičiūtė 

Naujosios Vilnios – Ryšardas Burda

Verkių – Gediminas Imbrasas 

Panerių - Romualdas Gėgžnas 

Šilainių – Kęstutis Pūkas

Aleksoto – Vilijampolės - Aušra Ručienė

Centro – Žaliakalnio - Julius Morkūnas 

Kalniečių – Romualdas Dumčius 

Dainavos – Romualdas Visokavčius 

Petrašiūnų - Česlovas Jezerskas 

Panemunės – Rimas Antanas Ručys 

Danės- Mindaugas Tvysa 

Baltijos – Natalja Istomina 

Marių – Gediminas Onaitis 

Pajūrio – Artūras Razbadauskas 

Aušros – Kazimieras Dura 

Saulės – Andrius Šedžius 

Nevėžio – Tadas Grundulas 

Vakarinė – Sigitas Činga 

Aukštaitijos – Vytautas Žagūnis 

Marijampolės – Egidijus Milešinas

Alytaus – Rimvydas Anusauskas 

Gargždų – Petras Gražulis 

Šilutės - Kęstas Komskis

Pietų Žemaitijos - Remigijus Žemaitaitis 

Tauragės – Silverijus Statkus 

Plungės – Daiva Jonauskienė 

Palangos – Kretingos - Edgaras Bernotas 

Kuršo- Ignas Jonušas 

Mažeikių- Kęstutis Bartkevičius 

Akmenės – Mažeikių - Vidmantas Macevičius 

Telšių - Kęstutis Trečiokas 

Kelmės – Šiaulių - Vincas Metrikis 

Raseinių – Kėdainių - Vidmantas Karabinas 

Kėdainių - Jurgita Sadauskaitė 

Radviliškio - Audronė Beresnevičienė

Kuršėnų – Dainų - Vytautas Jucius 

Žiemgalos - Edita Rudienė 

Pasvalio – Pakruojo - Stasys Vainauskas 

Biržų – Kupiškio - Giedrius Danys 

Anykščių – Panevėžio - Tomas Baranauskas 

Sėlos - Raimundas Martinėlis 

Utenos - Darius Komka 

Zarasų – Visagino - Algimantas Dumbrava 

Nalšios - Asta Lašinskienė 

Molėtų – Širvintų - Algirdas Cegelis

Nemenčinės - Kęstutis Vilniškis 

Šalčininkų – Vilniaus - Renat Bralkovskij

Medininkų - Franc Jakubovskij 

Trakų – Vievio - Audronė Virganavičiūtė 

Kaišiadorių – Elektrėnų - Algirdas Genevičius 

Jonavos - Loreta Macionienė 

Ukmergės - Juozas Imbrasas 

Jurbarko – Pagėgių - Sigitas Stonys 

Sūduvos - Dobilas Sinkevičius

Zanavykų  - Aidas Muidinas 

Raudondvario  - Rimas Andrikis 

Garliavos - Marius Savielius 

Prienų – Birštono - Vytautas Kamblevičius 

Vilkaviškio - Dzūkijos - Romas Jankauskas 

Varėnos – Trakų  - Marius Juškevičius 

Lazdijų – Druskininkų - Albinas Žymančius