Kęstas Komskis paprašė skirti daugiau dėmesio Andriui Mazuroniui

2016-01-19

Kęstas Komskis paprašė Liberalų sąjūdžio vadovo skirti daugiau dėmesio sau vietos  nerandančiam politikui

 

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas Kęstas Komskis nesureikšmina eilinio Andriaus Mazuronio pareiškimo, laikydamas jį jaunojo politiko nevykusia saviraiška artėjančių Seimo rinkimų kampanijos fone.

Buvęs „tvarkietis“ Seimo narys Andrius Mazuronis sausio 19 dieną paskelbė, jog kreipėsi į Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę su prašymu įvertinti, ar Seimo Pirmininko Pavaduotojas Kęstas Komskis tinkamas eiti šias pareigas.

„Jau kuris laikas Andrius Mazuronis nesėkmingai ieško asmeninės saviraiškos barų. Neseniai politikas triukšmingai apleido Seimo NATO parlamentinės asamblėjos pirmininko postą, vėliau atakavo Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę dėl Lietuvos Seimo delegacijos vizito į Japoniją, dabar, matyt atėjo Seimo vicepirmininkų eilė. Neatmestinas variantas, jog ir kitiems politikams gali tekti patirti buvusio „tvarkiečio“ Andriaus kritikos strėles. Turbūt neseniai į Liberalų sąjūdžio frakciją įsiliejęs politikas nesuranda veiklos, todėl bent taip ekstravagantiškai stengiasi pakliūti į žiniasklaidos akiratį. Neformaliai paprašiau Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio atkreipti daugiau dėmesio į Andriaus Mazuronio potencialą, priešingu atveju, pagal partijos Tvarka ir teisingumas sąrašą išrinktas Seimo narys apskritai gali prapulti iš politinės veiklos orbitos,“- juokaudamas teigė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas Kęstas Komskis.

 

Pasak Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio, STT baigto ikiteisminio tyrimo medžiagos dėl kyšininkavimo Aplinkos ministerijai pavaldžioje urėdijų sistemoje komentuoti ar kaip nors kitaip vertinti neturi galimybės, nes jis nėra išsamiai susipažinęs su šia istorija.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras