Aplinkos ministro viešnagė Prienų savivaldybėje

2016-08-22, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras, Prienų skyrius


Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas viešėjo Prienų savivaldybėje, kur susitiko su Želkūnų bendruomene, lankėsi Nemuno kilpų regioniniame parke, bendravo su Prienų miškų urėdijos kolektyvu. 

Diskusijoje su Nemuno kilpų regioninio parko darbuotojomis vyr. specialistėmis Nijole Jakimavičiene, Ramute Milušauskiene, spec. Larisa Šaltiene, Viktorija Strampickaite taip pat dalyvavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys Antanas Rimas Ručys ir Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė. Diskutuota apie jau įgyvendintus, vykdomus ir planuojamus projektus, edukacines veiklas, bendradarbiavimą su institucijomis, Prienų, Birštono ir Alytaus rajono savivaldybėmis, kalbėta apie regioninių parkų reorganizaciją, jos galimybes, privalumus, trūkumus.   

Vėliau Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Energetikos viceministras Vidmantas Macevičius, Seimo nariai Vytautas Kamblevičius, Antanas Rimas Ručys ir Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė lankėsi Prienų miškų urėdijoje. Susitikimo su miškininkais metu Kęstutis Trečiokas supažindino su ministerijos įgyvendinama strategija, kalbėjo apie klimato kaitos priežastis, žmogaus poveikį. Diskutuota ir apie atliekų tvarkymą, kitas aktualias gamtosaugines problemas, su kuriomis tiesiogiai savo darbe susiduria Miškų urėdijos darbuotojai. Buvo atsakyta į miškininkams rūpimus klausimus dėl medienos pardavimo, kainų reguliavimo, urėdijų reorganizacijos. Dėl reorganizacijos miškininkai prašė įsiklausyti į jų nuomonę, labai gerai išanalizuoti kiekvienos urėdijos situaciją.