Dalijo apdovanojimus ir sotino Viliaus sriuba

2017-05-30

Pirmąkart Rokiškio tvarkiečių surengta atvira šeimų sporto šventė buvo itin pavykusi, todėl jos finaliniame sveikinime partijos pirmininko pavaduotojas, skyriaus lyderis Egidijus Vilimas pažadėjo šios šventės tęsinį kitąmet. Tarp šventės organizatorių buvo ir Rokiškio visuomenės sveikatos centras.

Gegužės 27 d. Žiobiškio sporto aikštyne susirinko gerokai per pusšimtis sportininkų  – krepšininkų, tinklininkų, tenisininkų. Kaip įprasta tvarkiečių sambūriuose, vyko ir šaškių bei smiginio turnyrai. Vaikams irgi buvo įtempta darbotvarkė  - vyko įvairiausios estafetės: teko pasigalynėti virvės traukime, porose įveikti įvairias kliūtis, pademonstruoti sprinterio gebėjimus. Aktyviai į šventę įsitraukė 10 vaikų  - tad jiems visiems išdalinti atminimo medaliai. Na, o tiems, kurie tik glaudėsi prie mamų ir nesiryžo įsijungti į sportininkų būrį, pirmininkas spaudė rankas ir prašė pažadėti, kad kitais metais jie neliks tik stebėtojais, bet bus dalyviai. Atminimo taurėmis pagerbti sportininkai: krepšinio 3x3 turnyre nugalėtoja tapo Pandėlio vyrų komanda, tinklinio – „Mineralinis“. Asmeninėse varžybose taures pelnė: šaškės -  Milita Dapkutė (vaikų grupėje), Ričardas Žukauskas (suaugusiųjų); smiginis – pasvalietis Stasys Vainauskas (vyrų grupėje), Kamilė Žaliauskaitė (moterų); tenisas – Reda Tunaitienė (moterų); Gediminas Pliuškis (vyrų).  Krepšinio metimų estafetėje nugalėtojais tapo Tunaičių šeimos moterys ir Kavaliauskų šeimos vyrai.

Sporto šventės dalyviai iškart po varžybų buvo sodinami už stalo pasistiprinti savivaldybės tarybos nario, ūkininko, tvarkiečio Viliaus Pliuškio firmine sriuba, kuri virė kelioninėje krosnyje čia pat už aikštelės aptvaro.  Sporto šventės dalyviai politiko kulinarinius gebėjimus įvertino puikiai –  sriuba tiršta ir puikiai dera prieskoniai. Na, o desertui skyriaus pirmininkas E.Vilimas visus vaišino gimtadienio tortu. Tvarkiečiai jam padovanojo kedro medelį.

Kol aikštyne sportininkai galynėjosi, trijų apskrities skyrių -Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio  politikai susibūrė aptarti politinės situacijos, pasikeista informacija ir nuomonėmis, kaip partija turėtų veikti Seime būdama opozicijoje ir kokie reikalingi žingsniai bei nuostatos rengiantis artėjantiems rinkimams.

Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė