Gruodžio 1 d. Vyko partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus ataskaitinis susirinkimas

2017-12-04

 

Gruodžio 1 d. Vyko partijos Tvarka ir teisingumas Prienų skyriaus ataskaitinis susirinkimas, kuriame apžvelgiau politinę situaciją Lietuvoje, frakcijos Tvarka ir teisingumas veiklą LR Seime, supažindino su skyriaus veikla, ateinančių metų planais. Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė kalbėjo apie tarybos narių veiklą Prienų rajono savivaldybės taryboje.

Šioje kadencijoje partiją atstovauja 4 tarybos nariai-Loreta Jakinevičienė (frakcijos seniūnė), Aušra Deltuvienė, Vaidas Kupstas ir Cezaras Pacevičius. Džiugu, kad Prienų skyrius ne tik vienas iš didžiausių partijos skyrių Lietuvoje, bet turi gražias tradicijas: organizuojamos kasmetinės akcijos, turistinės kelionės, renginiai, partijos nariai sveikinami įvairių švenčių, jubiliejų proga.  Aktyviausiems ir labiausiai nusipelniusiems Prienų skyriaus nariams buvo įteiktos padėkos.

Vakar partijos gretas papildė 6 nauji nariai, tarp kurių ir jaunas , energingas, veiklus narys Audrius Gelčys, kuris 11 metų pragyveno Airijoje, tačiau grįžo į tėviškę kurti savo ateitį kartu Tvarkos ir teisingumo bendraminčiais Lietuvoje.  Vakar jis tapo ir skyriaus Prezidiumo nariu bei pirmininko pavaduotoju, o ilgamečiui Jiezno poskyrio pirmininkui Algimantui Žurauskui suteiktas Prezidiumo Garbės nario vardas.

 

Ataskaitiniame susirinkime buvo iškeltos ir bendru sutarimu patvirtintos 50-ies partijų narių kandidatūros  į 2019 m. savivaldos rinkimus.

Nuoširdžiai Dėkojame visai komandai, kad esame kartu ir linkime bendromis jėgomis įveikti bet kokius sunkumus ir iššūkius.

 

Tvarkos ir teisingumo Prienų skyriaus Pirmininkas               

Seimo narys  Vytautas Kamblevičius