Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus sąskrydis

2017-07-18

Šiais metais vasara šiluma ir saulėtomis dienomis tikrai nelepino. Partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydžio, kuris buvo numatytas Rusnėje, bendrapartiečio Algimanto Svitkino sodyboje, esančioje gražioje ir vaizdingoje  Atmatos upės pakrantėje, organizatoriai iki paskutinės minutės jaudinosi, ar pavyks sukviesti bendražygius. Jaudintasi be reikalo – liepos 18-oji Pamario krašte buvo viena iš gražiausių šios vasaros dienų. Pasibaigus darbo savaitei, nemažas Šilutės skyriaus narių būrys upės pakrantėje ruošė gausius vaisių, daržovių, žuvies, įvairių užkandžių stalus.

                             Nuskambėjus Lietuvos ir partijos himnams, iškilmingai pakėlus partijos vėliavą, visus nuoširdžiai pasveikino skyriaus pirmininkas ir Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis. Baigdamas savo kalbą, pirmininkas nuoširdžiai padėkojo sodybos šeimininkui A. Svitkinui ne tik už maloniai suteiktą vietą sąskrydžio dalyviams, bet ir už nuolatinį aktyvų dalyvavimą įvairiuose partijos renginiuose,  tradiciniuose Šilutės rajono Žuvienės virimo čempionatuose, kuriuose jis atstovauja partijos skyriui.

                             Buvo ir svečių – šilutiškius sveikino geras bičiulis, gretimo Pagėgių skyriaus  pirmininkas Kęstas Komskis, Jurbarko skyriaus pirmininkas Algirdas Gudaitis, kiti svečiai.

                             Užkandžiaudami, dalindamiesi įspūdžiais, renginio dalyviai nuolat šypsodamiesi žvilgčiojo  į didelę kepsninę, kurioje ant ilgo ir tvirto metalinio iešmo buvo kepamas iš anksto paruoštas riebus  ėriukas.

                             Pasisotinę, paragavę keptos avienos ir ant specialių lazdų keptų žuvų, visi noriai dalyvavo įvairiuose linksmuose  konkursuose, varžytuvėse.

                             Vakaras tuo nesibaigė – vyko koncertas, diskoteka, nuotaiką kėlė Vitos Lacko atliekamos dainos.