Partijos „Tvarka ir teisingumas“ taryba patvirtino rinkimų štabą ir kandidatus

2018-04-07

Telšiuose vykusiame Partijos „Tvarka ir teisingumas“ tarybos posėdyje patvirtintas tvarkiečių rinkimų štabas ir kai kurie kandidatai dalyvauti 2019 metais vyksiančiuose rinkimuose.

Tarybos metu Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pasiūlė nekelti savo kandidato 2019 metais rengiamuose LR Prezidento rinkimuose.

„Kol kas neturime užauginto naujo kandidato į Lietuvos Prezidentus. Manau, kad dar svarstysime kurį kandidatą į Prezidentus turėtume remti kaip partija, – sakė jis. – Mes remtume tą kandidatą į šalies vadovus, kuris vienytų ir telktų tautą. Valstybės vadovas turi vienyti ir politikus, ir piliečius. Tai turėtų būti ne griaunanti ar skaldanti, bet vidaus politikoje visus vienijanti asmenybė. Be to, tai turėtų būti puikiai užsienio politiką, jos problematiką, geopolitinį kontekstą išmanantis žmogus“.

Tarybos nariai šiuo klausimu išsakė skirtingas pozicijas. Kadangi nuomonės pasiskirstė maždaug po lygiai, dėl kandidato Prezidento rinkimuose tvarkiečių taryba galutinio sprendimo kol kas nepriėmė.

Dėl Europos Parlamento rinkimų Partijos „Tvarka ir teisingumas“ taryba nusprendė sąrašo vedliu išlaikyti buvusį partijos pirmininką Rolandą Paksą. Po jo, tris sąrašo vietas turėtų užimti LR Seimo nariai.

Taip pat partijos taryboje buvo patvirtinti kandidatų į savivaldos tarybas dešimtukai 30-yje rajonų ir patvirtinti kandidatai į merus 23 miestuose ir miesteliuose. Marijampolėje ir Šilalėje patvirtinta po 4 pretendentus dalyvauti savivaldybės mero rinkimuose. Vieną kandidatą iš keturių turės išsirinkti patys skyriai. Telšiuose į merus pretenduos 49 metų amžiaus mechanikos inžinierius, visuomenininkas Almantas Lukavičius, Utenoje – visuomenės veikėjas, verslininkas 43 metų amžiaus Osvaldas Katinas, Šilutėje ir Kazlų Rūdoje keliami dabartiniai merai.

Kol kas nepatvirtinti tvarkiečių kandidatai į didžiųjų Lietuvos miestų merus.

Tarybos posėdyje R. Žemaitaitis kreipėsi į partiečius ragindamas nedalyvauti politinėse rietenose ir „pjautynėse“, kurias pastaruoju metu demonstruoja tiek valdantieji valstiečiai, tiek ir opoziciniai konservatoriai.

„Tai jau tikrai visiems pabodo. Laikas būtų ataušti ir imtis svarbesnių darbų. Siūlyčiau paskelbti tam tikrą moratoriumą politinėms rietenoms, paskelbti tam tikras paliaubas bent vienam mėnesiui ir parodyti, kad politikai gali dirbti konstruktyviai Lietuvos labui“.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ 2019 metų rinkimų štabo vadovu patvirtintas LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius.

 

Daugiau nuotraukų rasite čia https://photos.google.com/share/AF1QipNX-RVaqofGuT-fb03y7phVUyCQyutRgsa2gO2VPoRFRpqwu3DxLcg2cxFdkj5S_w?hl=lt&key=dzhnOXZfSzk0YXRIc1gxX0xITmxvTnlIVVBEbkx3