Paskutinis skambutis Prienuose

2016-05-27, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras, Prienų skyrius

Gegužės 26 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje nuskambėjo skambutis, paskutinį kartą sukvietęs abiturientus į klases. Šiais metais mokyklą baigė 5 abiturientų klasės, iš viso – 118 mokinių.

Gimnazijos aktų salėje netilo sveikinimai, skambėjo dainos ir visiems norėjosi pasakyti kažką, kas dar nebuvo nepasakyta, kas dar svarbaus nebuvo palinkėta. Paskutinę nuotaikingą pamoką abiturientams vedė mažieji pirmokai iš „Ąžuolo“ progimnazijos. Gimnazijos Seimas fiksavo savo draugų emocijas ir pristatė savo sukurtą nuotaikingą vaizdo klipą.

Pasisekimo, drąsos ir svajonių išsipildymo linkėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius, kuris 92-ąjai gimnazijos laidai padovanojo menininkės Aušros Deltuvienės sukurtą varpelį. Šis varpelis –  mokyklos skambučio simbolis, kuris, kaip linkėjo Seimo narys, kvies visus ir po  mokyklos baigimo dar susirinkit, aplankyti savo mokytojus, prisiminti mokykloje praleistas akimirkas.

„Žiburio“ gimnazijoje kuriamos tradicijos –  išlydint į naują gyvenimo etapą, abiturientams sodinamas medelis. Seimo narys Vytautas Kamblevičius, sodinantiems obelaitę negailėjo patarimų,  linkėjo nuolat augti ir tobulėti.