Prienuose pasidalinta gerumu ir atjauta

2016-04-10, Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras, Prienų skyrius

Balandžio 8 dieną Prienų krašto žmonės skubėjo į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą, kur jų laukė Livetos ir Petro Kazlauskų koncertas. Šis koncertas – Lietuvos Respublikos Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus dovana. Pilnutėlėje,  talpinančioje daugiau negu šešis šimtus žmonių, salėje netrūko šypsenų, geros nuotaikos. Ypatingai daug plojimų sulaukė ir Seimo narys, kuris kartu su Liveta ir Petru Kazlauskais atliko keletą dainų.

Pasidalinta ir prasminga gerumo, paramos akcijų patirtimi. Liveta ir Petras Kazlauskai dėkojo Lietuvos Respublikos Seimo nariui Vytautui Kamblevičiui už jo iniciatyvas. Prisiminta ir paramos akcija Balbieriškyje, kurios metu buvo renkamos lėšos sudegusiai bažnyčiai atstatyti. Susirinkusieji Vytautui Kamblevičiui palinkėjo sėkmės artėjančiuose Seimo rinkimuose. Sujaudino ir vienos prienietės padėka Vytautui Kamblevičiui, kurios ji sulaukė dar prieš dešimtį metų ir kuri, kaip ji sakė, jai buvo labai svarbi, nes sveikata pats brangiausias mūsų turtas.   

Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja, Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė pristatė dar prieš mėnesį Vytauto Kamblevičiaus labdaros ir paramos fondo inicijuotą akciją. L. Jakinevičienė ragino pasidalinti gerumu ir paremti vieną balbieriškiečių šeimą. Pagalba reikalinga jų mažąjam sūneliui, kuriam persodinti kaulų čiulpai. Gydymas berniuko laukia sunkus ir ilgas. Todėl  supratimas, parama ir atjauta šiems žmonėms labai reikalinga. Džiugu, kad žmonės neliko abejingi ir krepšelis, kuriame buvo visa reikalinga informacija liko tuščias. Taigi, gerumas tarsi krikštolas, kuris mus paliečia, sušildo ir ilgai išlieka mūsų širdyse, mintyse ir prisiminimuose.