Redakciją aplankė politikai

2018-03-09

Iš kairės – R. Andrikis, A. Petkus, D. Sinkevičius ir J. Imbrasas. Genovaitės KAZIELIENĖS nuotrauka

 

„Gimtosios žemės“ laikraščio redakcijoje apsilankė Ukmergės rajone viešėję Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai – Seimo nariai Juozas Imbrasas ir Rimas Andrikis, partijos atsakingasis sekretorius Almantas Petkus ir tarybos narys Dobilas Sinkevičius.

Kaip sakė A. Petkus, „tvarkiečiai“ laikotarpiu tarp Seimo rudens ir pavasario sesijų nuolat lanko šalies savivaldybes ir susitinka su jų gyventojais. Ukmergė buvo jau trisdešimtas jų aplankytas rajonas.

Kraštietis J. Imbrasas šias keliones pavadino „nusileidimu ant žemės“. Pasak jo, dirbant Seimo rūmuose vaizdas apie gyvenimą Lietuvoje iškreipiamas.

„Labai svarbu yra išvykti ir pamatyti, kaip iš tikrųjų veikia Seimo priimti įstatymai, kuo gyvena žmonės. Po tokių susitikimų kyla naujų idėjų ateičiai“, - tikino Seimo narys.

Politikai dalijosi mintimis apie darbą Seime, valdančiąją daugumą. Taip pat pokalbio metu palietė ir partijos rajono skyriaus veiklą. Iš Vilniaus atvykusių „tvarkiečių“ manymu, būtina stiprinti ir atnaujinti šios politinės jėgos atstovų gretas.

„G. ž.“ inform.