„Tvarkiečiai“ Vilniuje surinko per 3000 parašų

2019-01-15

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas į Vilniaus merus Remigijus Žemaitaitis bei jo vedamas Vilniaus „tvarkiečių“ sąrašas surinko ir šiandien Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė rėmėjų parašus.

„Tvarkiečiai“ surinko beveik 3000 „popierinių“ parašų ir 118 elektroninių. Būtinas kiekis yra 1720 parašai. Partija „Tvarka ir teisingumas“ savo rėmėjų parašus sostinėje pateikė trečia.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše yra 55 asmenys. Sąrašą pradeda Vidmantas Martikonis. Po jo rikiuojasi Justina Kašėtaitė, Gediminas Imbrasas, Kristina Smirnovaitė, Šarūnas Skučas, Gitana Michnevičienė, Deividas Rastenis, Darius Radvila, Sigitas Majauskas, Andrius Vilkas ir kiti „tvarkiečiai“.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas į merus Remigijus Žemaitaitis ir kandidatai į Vilniaus miesto Tarybos narius rinkimus pasitinka su savo programa Vilniui „Atsinaujinimo galia“.

Programoje numatyta vietoj vienos „mega“ savivaldybės įsteigti 5 kompaktiškesnes ir artimesnes gyventojams savivaldybes, sumažinti tarnautojų skaičių „Penkių Vilnių“ savivaldoje, sumažinti biurokratiją ir administracines sąnaudas, senų daugiabučių modernizavimui pritaikyti kompleksinės ir kvartalinės renovacijos modelį, atgaivinti ne tik Nėries pakrantes, bet ir pačią upę, su aiškiai reglamentuota laivyba ir kita vandens infrastruktūra, užtikrinti pilną popamokinį užimtumą moksleiviams iki 18 val., plėtoti aiškias, skaidrias ir visiems prieinamas neformaliojo ugdymo programas, organizuoti patogų, netaršų viešąjį transportą, taikyti efektyvius eismo organizavimo sprendimus, plėsti automobilių statymo projektus, įrengti naujas automobilių statymo vietas daugiabučių kiemuose, mažuosius automobilius (iki 2,5 m ilgio) atleisti nuo „parkavimo“ mokesčio ir daug kitų vilniečiams aktualių bei naudingų pasiūlymų.

Su visa Partijos „Tvarka ir teisingumas“ rinkimų programa Vilniui galite susipažinti tinklapyje www.tvarka.lt.